Kontakti

Administrācija
Marketinga nodaļa
  • Alise Manuhina
    Mārketinga projektu vadītāja
    +371 25431060
    alise@kaija.lv
Pārdošanas nodaļa (Rietumi)
  • Sanita Ļegajeva
    Pārdošanas direktore (Rietumeiropa, ASV, Kanāda, Austrālija, Japāna)
    +371 29138953
    sanita@kaija.lv
  • Anete Grundštoka
    Lielo klientu vadītāja (Vācija, ASV, Jaunzēlande, Austrija)
    +371 22048686
    anete@kaija.lv
  • Lāsma Grišāne
    Lielo klientu vadītāja (Skandināvija, Japāna, Austrālija, Anglija)
    +371 26416733
    lasma@kaija.lv
  • Inga Bērziņa
    Lielo klientu vadītāja (Francija, ASV, u.c. valstis)
    +371 26481211
    inga.berzina@kaija.lv
  • Inese Linkevica
    Pārdošanas loģistikas koordinatore
    +371 22037647
    inese.linkevica@kaija.lv
Pārdošanas nodaļa (Austrumeiropa, NVS)
  • Kaspars Lācis
    Pārdošanas vadītājs (Austrumeiropa, NVS, Ķīna)
    +371 29496997
    kaspars@kaija.lv
  • Katrīna Opse
    Pārdošanas loģistikas koordinātore
    +371 67496403
    katrina@kaija.lv
Pārdošanas nodaļa (Baltijas valstis)
  • Inga Bērziņa
    Pārdošanas vadītāja
    +371 67496412
    inga@kaija.lv
Iepirkumu nodaļa
Kvalitātes dienests
  • Daina Vārtukapteine
    Kvalitātes dienesta vadītāja
    +371 67496408
    daina@kaija.lv
Karavela SIA, Atlantijas iela 15 Rīga, LV-1015, Latvija